Knurów: Zacięta walka na gliwickiej pływalni

iknurow.pl 3 godzin temu

Na gliwickiej pływalni Olimpijczyk odbyła się pierwsza edycja Ligi Klubów i Szkół Śląska dla zawodników z roczników 2011 i starszych. W zawodach wzięło udział około 540 pływaków, reprezentujących 33 kluby z województwa śląskiego. Wśród uczestników nie zabrakło również przedstawicieli TKKF Szczygłowice, którzy zaprezentowali się w różnych konkurencjach.

Agata Puk wywalczyła brązowy medal w konkurencji 100 metrów stylem zmiennym, a w rywalizacji na 100 metrów stylem dowolnym zajęła czwarte miejsce, tracąc zaledwie 0:06 sekundy do podium. Maria Trela uplasowała się na ósmym miejscu w wyścigu na 100 metrów stylem grzbietowym oraz na dwunastym miejscu w konkurencji 200 metrów stylem klasycznym. Kamil Kowalczyk zajął czternastą pozycję na dystansie 200 metrów stylem klasycznym i osiemnastą na 100 metrów stylem dowolnym.

Marta Chylaszek zakończyła rywalizację na szesnastym miejscu w konkurencji 100 metrów stylem grzbietowym oraz na dwudziestym drugim miejscu w wyścigu na 100 metrów stylem zmiennym. Karolina Krystek wystartowała w wyścigu na 50 metrów stylem motylkowym, zajmując dwudziestą pierwszą pozycję, a także na 100 metrów stylem dowolnym, gdzie uplasowała się na dwudziestym drugim miejscu.

Info: TKKF Szczygłowice