Ponad 25 tysięcy uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i branżowych w Toruniu zakończyło rok szkolny. Centralna uroczystość odbyła się w SP nr 11, ponieważ to właśnie tę szkołę przed latami kończył prezydent Paweł Gulewski. Wakacje rozpoczęte Ponad 25 tys. toruńskich uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz branżowych oficjalnie zakończyło rok szkolny 2025/2026. Choć decyzję o zakończeniu roku […]