Kościerscy karatecy z medalami Mistrzostw Europy IKO Nakamura

1 dzień temu
W dniach 13-14 br. czerwca w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Europy IKO Nakamura z udziałem reprezentantów Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate.
Idź do oryginalnego materiału