KS Bystra – złoty sukces w ogólnopolskim turnieju!

2 godzin temu

Dziewczęta z rocznika 2013 reprezentujące KS Bystra sięgnęły po złoty medal w Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Kielcach. W wielkim finale zmierzyły się z zespołem SPR Grunwald Ruda Śląska - mistrzem województwa śląskiego, który również bardzo dobrze przeszedł przez cały turniej.

Spotkanie finałowe miało wyjątkowy, śląski charakter, ponieważ naprzeciw siebie stanęły dwie najlepsze drużyny z regionu. Mecz był wyrównany i pełen emocji, jednak to zawodniczki KS Bystra zachowały więcej zimnej krwi w kluczowych momentach, zwyciężając 18:15 i zdobywając tytuł mistrzyń turnieju.

Dla drużyny z Bystrej był to niezwykle udany turniej, pełen sportowej walki, zaangażowania i determinacji. Zespół przez kilka dni rywalizacji w Kielcach pokazał wysokie umiejętności, ogromne serce do gry oraz konsekwencję w dążeniu do celu, co ostatecznie zaowocowało zdobyciem złotych medali.

To historyczny sukces KS Bystra - efekt pracy zawodniczek, trenera Marcina Węgrzyna, a także wsparcia rodziców i całego sztabu szkoleniowego. Drużyna zapisała piękny rozdział w historii klubu, potwierdzając swoją pozycję wśród najlepszych zespołów w kraju w tej kategorii wiekowej.

Gratulujemy tego historycznego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów!

J. Czader

Idź do oryginalnego materiału