Mazowsze wygrało finał OOM 3x3. W złotej drużynie wychowanka Ostrołęckiego Klubu Koszykówki

2 godzin temu
Mazowsze zdobyło złoty medal w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce 3x3. W drużynie znalazła się Nadia Dąbkowska z Ostrołęckiego Klubu Koszykówki.
Idź do oryginalnego materiału