Za nami piękny, srebrny sezon Orlen Zastalu Zielona Góra w Polskiej Lidze Koszykówki. W ostatnim przed wakacyjną przerwą wydaniu programu „Rzut za trzy” wraz z kibicami zielonogórskiej drużyny podsumowujemy miniony rok w zielonogórskim baskecie. Gośćmi Radia Zielona Góra są Przemysław Tkacz z Klubu Kibica Zastal – znany jako konduktor „Zastal Expressu” oraz Sylwia Ratajczak.
- Strona główna
- Sport lokalny
- RZUT ZA TRZY: Kibice podsumowują srebrny sezon Zastalu
Powiązane
Hiszpan zmienił Kielce na Katowice
1 godzina temu
Wracają do Włoch wyrównać dawne rachunki
1 godzina temu
Polecane
Polski talent opuszcza Ekstraklasę. Wystarczyła jedna runda
1 godzina temu
Alarm przed hitowym meczem MŚ 2026. "80 procent ryzyka"
1 godzina temu

2 godzin temu














