RZUT ZA TRZY: Kibice podsumowują srebrny sezon Zastalu

2 godzin temu

Za nami piękny, srebrny sezon Orlen Zastalu Zielona Góra w Polskiej Lidze Koszykówki. W ostatnim przed wakacyjną przerwą wydaniu programu „Rzut za trzy” wraz z kibicami zielonogórskiej drużyny podsumowujemy miniony rok w zielonogórskim baskecie. Gośćmi Radia Zielona Góra są Przemysław Tkacz z Klubu Kibica Zastal – znany jako konduktor „Zastal Expressu” oraz Sylwia Ratajczak.

Idź do oryginalnego materiału