Kto zagra w I lidze? Za chwilę baraże!

mylomza.pl 2 dni temu
Dziś odbędą się ostatnie mecze w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej w Łomży. Ale jak ważne! Przed nami spotkania barażowe o I ligę.


O godz. 17:00 ósma ekipa I ligi czyli Drużyna A zagra z trzecim zespołem II ligi czyli Dantexem. Z kolei o godz. 18:00 dziewiąta reprezentacja z I ligi Los Sicarios zmierzy się z wicemistrzem zaplecza - MG Energetyka. Zwyciężcy w następnym sezonie powalczą w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Po drugim spotkaniu odbędzie się podsumowanie i zakończesnie sezonu 2025/2026. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zawodników oraz kibiców na ceremonię wręcznie nagród.
Idź do oryginalnego materiału