O godz. 17:00 ósma ekipa I ligi czyli Drużyna A zagra z trzecim zespołem II ligi czyli Dantexem. Z kolei o godz. 18:00 dziewiąta reprezentacja z I ligi Los Sicarios zmierzy się z wicemistrzem zaplecza - MG Energetyka. Zwyciężcy w następnym sezonie powalczą w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Po drugim spotkaniu odbędzie się podsumowanie i zakończesnie sezonu 2025/2026. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zawodników oraz kibiców na ceremonię wręcznie nagród.

![APN CUP 2026 w Ostrołęce za nami! Dwa dni piłkarskich emocji [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/img_4225.jpg)















