Fanom czereśni nie trzeba zachwalać ich smaku. W dodatku można się nimi cieszyć dość krótko, ale w sobotę 20 czerwca wyjątkowa okazja, by skosztować ich zrywając prosto z drzew w Arboretum Wojsławice. Można też wziąć udział w próbie ustanowienia Rekordu Polski w kategorii: „Najwięcej osób jedzących czereśnie jednocześnie”! Zobaczcie, o której godzinie bijemy rekord i jakie będą atrakcje.