Marc Carbó zostaje na dłużej w Wiśle Kraków. Hiszpan przedłużył kontrakt

radiokrakow.pl 2 dni temu
Wisła Kraków oficjalnie poinformowała o przedłużeniu umowy z Marcem Carbó. Nowy kontrakt zawodnika z krakowskim klubem będzie obowiązywał do 30 czerwca 2027 roku. W porozumieniu zawarto również opcję prolongaty współpracy o kolejny sezon.
Idź do oryginalnego materiału