Marek Stachowiak wygrał czerwcowy finał SKS

2 dni temu

Marek Stachowiak z Gorzowa został zwycięzcą czerwcowego finału Sobotniego Konkursu Sportowego. W decydującej rozgrywce pokonał Grzegorza Zapytowskiego z Kłodawy 2:1. Fundatorem głównej nagrody była zielonogórska firma Neco zamocowania.

A oto pytania na które prawidłowo odpowiedzieli uczestnicy SKS (29.06):

1. Z jakim numerem na koszulce podczas piłkarskich mistrzostw świata 1974 grał Jan Tomaszewski?

Odp. Z nr 2.

2. Ile medali podczas strzeleckich mistrzostw Europy w chorwackim Osijeku zdobyła Natalia Kochańska – zawodniczka Gwardii Zielona Góra?

Odp. Natalia Kochańska z Gwardii Zielona Góra wywalczyła dwa brązowe medale. Pierwszy to medal w 3 postawach z 50 metrów w drużynie. Drugi również w 3 postawach, w konkurencji TRIO.

3. Francuski piłkarz Kylian Mbappe opuścił Paris SG. Gdzie zagra w kolejnym sezonie i na jak długo podpisał kontrakt?

Odp. Mbappe będzie zawodnikiem Realu Madryt przez następne pięć sezonów.