McDonald’s Streetball w Polkowicach! Upał im nie straszny!

2 dni temu

10. edycja turnieju koszykówki ulicznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych McDonald’s Streetball w Polkowicach. Patronat nad imprezą objęli między innymi burmistrz Wiesław Wabik i starosta Kamil Ciupak.

Pogoda nie rozpieszcza. Raz żar się leje z nieba, raz straszy burzą. Lae to nie przeszkadza koszykarzom w zdobywaniu kolejnych punktów. Turniej koszykówki ulicznej McDonald’s Streetball po raz kolejny przyciągnął fanów koszykówki!

– McDonald’s Polska ma ogromny zaszczyt już od dekady wspierać i współorganizować nasz lokalny turniej koszykówki. Promowanie zdrowego, sportowego stylu życia wśród lokalnej społeczności od samego początku było fundamentem naszego turnieju. Jesteśmy dumni, iż staliśmy się stałą częścią tej koszykarskiej rodziny w Polsce – mówi Marek Baraniecki reprezentujący McDonald’s Polska.

Drużyny zostały podzielone ze względu na kategorie wiekowe – od przedszkolaków, przez szkoły podstawowe i średnie po kategorię OPEN kobiet i mężczyzn. Organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody i pakiety dla wszystkich zawodnika.

Jubileuszowa odsłona turnieju to również wystawa z okazji dziesięciolecia McDonald’s Streetball w Polkowicach.

Głównym sponsorem wydarzenia jest gmina Polkowice, która wsparła organizację tegorocznego turnieju kwotą 25 tysięcy złotych.

Idź do oryginalnego materiału