Mecz Wisły za 40 dni, a bilety już się kończą

1 tydzień temu

Wisła Kraków po czterech latach wraca do Ekstraklasy. Na inaugurację zmierzy się z GKS-em Katowice, a na to spotkanie sprzedano już 25 tys. wejściówek!

Ciśnienie na powrót Wisły do najwyższej klasy rozgywkowej było ogromne. W tym sezonie pierwszoligowcy mieli niemal najwyższą frekwencję w całej Polsce i zdarzało się, iż na trybunach zasiadało ponad 30 tys. widzów.

Wygląda na to, iż podobnie może być w Ekstraklasie. Krakowianie już szturmem ruszyli po bilety, choć inauguracyjne spotkanie z GKS-em Katowice zaplanowano dopiero na koniec lipca.

Mimo to klub do tej pory sprzedał już blisko 25 tys. wejściówek, a to oznacza, iż niedługo w kasach będzie pusto.

Przypomnijmy też, iż Wisła w tym sezonie ograniczyła sprzedaż karnetów do 10 tys., a następnie tę granicę podniosła do 12 tys.

Idź do oryginalnego materiału