Miniony weekend przyniósł ogromne powody do dumy dla wszystkich sympatyków sportów walki w naszym regionie. Zawodnicy Klubu Sportowego Łamator Racibórz mocno zaznaczyli swoją obecność podczas turnieju jiu-jitsu „Copa Silesia 13”, który odbył się 21 czerwca 2026 roku w Gliwicach. Reprezentanci Raciborza wrócili z zawodów z cennymi krążkami, udowadniając wysokie umiejętności na śląskich matach.