Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych klubów sportowych

2 godzin temu

Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych drużyn sportowych. Do 29 czerwca przedstawiciele klubów mają możliwość złożenia wniosku na dofinansowanie swojej działalności. Dodatkowo magistrat ma w planach przeprowadzenie drugiego Forum Sportu, które po raz kolejny wskaże problemy i wyzwania stojące przed zielonogórskimi zespołami.

Jak mówi Marek Kamiński, wiceprezydent Zielonej Góry, wsparcie klubów ma wymiar zarówno finansowy, jak i infrastrukturalny:

– Prowadzimy drugi nabór na upowszechnianie kultury fizycznej w Zielonej Górze – dodaje Wojciech Lubiński, naczelnik wydziału oświaty, kultury i sportu w zielonogórskim magistracie:

– Cały czas zapraszamy Zielonogórzan na nasze obiekty, zwłaszcza do H2Ochli – podkreśla Dariusz Stemplewski, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji:

Dodajmy, iż Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji odpowiada za 89 różnych obiektów.

Idź do oryginalnego materiału