Michał Gut, Mariusz Jankowski i Adrian Jankowski na podium Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu

1 tydzień temu

W Mińsku Mazowieckim odbyły się VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu-Jitsu Gi i No Gi 2026, gromadzące funkcjonariuszy oraz pracowników służb mundurowych z całego kraju.

W zawodach wzięli udział również żołnierze 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

Żołnierze stanęli na podium

– Po ciężkich i emocjonujących walkach Michał Gut wywalczył złoty medal, zaś Mariusz Jankowski – brązowy medal przegrywając w półfinale ze zwycięzcą swojej kategorii. Adrian Jankowski – srebrny medal – przegrywając dopiero w finale. Panowie Wielkie brawa dla Was – komentuje dowódca przasnyskiej jednostki płk Bogusław Postek.

Mistrzostwa stanowiły okazję do sprawdzenia poziomu wyszkolenia sportowego, doskonalenia umiejętności w zakresie sportów walki oraz wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami różnych formacji mundurowych.

Wydarzenie promowało również zdrowy styl życia, aktywność fizyczną oraz wartości związane z samodoskonaleniem i dyscypliną.

Rozwijają swoje pasje i sportowe umiejętności

Osiągnięte wyniki są dowodem zaangażowania, systematycznej pracy i determinacji żołnierzy, a jednocześnie przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

Sukces odniesiony podczas zawodów rangi ogólnopolskiej stanowi powód do dumy dla całej jednostki i potwierdza, iż żołnierze realizują swoje pasje oraz rozwijają kompetencje również poza codzienną służbą.

ren

Idź do oryginalnego materiału