

W Mińsku Mazowieckim odbyły się VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu-Jitsu Gi i No Gi 2026, gromadzące funkcjonariuszy oraz pracowników służb mundurowych z całego kraju.
W zawodach wzięli udział również żołnierze 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.
Żołnierze stanęli na podium
– Po ciężkich i emocjonujących walkach Michał Gut wywalczył złoty medal, zaś Mariusz Jankowski – brązowy medal przegrywając w półfinale ze zwycięzcą swojej kategorii. Adrian Jankowski – srebrny medal – przegrywając dopiero w finale. Panowie Wielkie brawa dla Was – komentuje dowódca przasnyskiej jednostki płk Bogusław Postek.
Mistrzostwa stanowiły okazję do sprawdzenia poziomu wyszkolenia sportowego, doskonalenia umiejętności w zakresie sportów walki oraz wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami różnych formacji mundurowych.
Wydarzenie promowało również zdrowy styl życia, aktywność fizyczną oraz wartości związane z samodoskonaleniem i dyscypliną.
Rozwijają swoje pasje i sportowe umiejętności
Osiągnięte wyniki są dowodem zaangażowania, systematycznej pracy i determinacji żołnierzy, a jednocześnie przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.
Sukces odniesiony podczas zawodów rangi ogólnopolskiej stanowi powód do dumy dla całej jednostki i potwierdza, iż żołnierze realizują swoje pasje oraz rozwijają kompetencje również poza codzienną służbą.

ren

1 tydzień temu













![Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c765301ea95_27952314.jpg)



