Pierwsza odsłona gali okazała się absolutnym hitem i na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez w Podlaskiem. Rok temu tłumy bawiły się przy hitach grup BOYS czy Top Girls, a fani dopytywali o kontynuację. Burmistrz Jarosław Siekierko nie miał wątpliwości – zapadła decyzja o organizacji kolejnej edycji. Na wydarzenie ściągają nie tylko mieszkańcy okolicznych gmin, ale również goście z Białegostoku i sąsiednich powiatów, szukający doskonałej, wakacyjnej rozrywki.
Sześć wielkich gwiazd na jednej scenie
Tegoroczny program zapowiada się niezwykle widowiskowo, a zaproszeni artyści to absolutna czołówka polskiej sceny tanecznej. Koncertowy maraton startuje punktualnie o godzinie 17:00. Przed podlaską publicznością wystąpi aż sześć uwielbianych zespoł

2 godzin temu















