UKS Siódemka Ostrołęka z rekordami w Olsztynie. Laura Dąbrowska wygrała skok w dal

1 dzień temu
Zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka osiągnęły znaczące sukcesy na Mityngu Lekkoatletycznym w Olsztynie, poprawiając swoje rekordy życiowe. Laura Dąbrowska wygrała skok w dal, osiągając 5,03 m i ustanawiając nowy rekord.
Idź do oryginalnego materiału