MKS Przasnysz zdemolował Kurpika Kadzidło. Zwycięstwo 8:0 w IV rundzie Okręgowego Pucharu Polski

W środę, 25 września, na Stadionie Gminnym w Kadzidle rozegrano mecz IV rundy Okręgowego Pucharu Polski COOZPN, w którym gospodarze, GUKS Kurpik Kadzidło, musieli uznać wyższość swojego rywala. Drużyna MKS Przasnysz odniosła spektakularne zwycięstwo, wygrywając aż 8:0, zapewniając sobie pewny awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Spotkanie od pierwszych minut przebiegało pod dyktando przasnyskiej drużyny. Już w 5. minucie Dominik Lemanek otworzył wynik, strzelając swojego pierwszego z czterech goli w tym spotkaniu. Przed przerwą, w 36. minucie, przewagę powiększył Mieszko Maciejewski, ustalając wynik pierwszej połowy na 2:0.

Po zmianie stron obraz gry pozostał niezmieniony, a zespół z Przasnysza zdominował rywalizację. W 47. minucie Szymon Kamiński podwyższył wynik na 3:0, co zapoczątkowało prawdziwą kanonadę. Dominik Lemanek zdobył kolejną bramkę w 61. minucie, a już dwie minuty później, w 63. minucie, Kamil Jastrzębski dołożył następny gol.

W końcówce meczu Lemanek nie zwalniał tempa, trafiając do siatki w 77. i 81. minucie. Między jego golami, w 79. minucie, Szymon Kamiński zdobył jeszcze jedną bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:0.

Trener MKS Przasnysz w tym spotkaniu miał okazję przetestować mniej grających zawodników oraz wprowadzić na boisko młodych piłkarzy, którzy coraz mocniej pukają do pierwszej drużyny. W meczu zadebiutowali m.in. 15-letni Marcin Domański i 16-letni Jan Marchewka, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.