Znamy zwycięzców XIX Zawodów Strzeleckich w Czerwonym Borze [FOTO]

zambrow.org 3 godzin temu

Halina Grzeszczuk z Zambrowa, Bogusław Wilczyński i Krzysztof Jarzyło zostali zwycięzcami XIX Zawodów Strzeleckich Geodetów o Puchar Starosty Zambrowskiego. Turniej, oprócz rywalizacji sportowej, miał na celu integrację środowiska podlaskich geodetów. XIX Zawody Strzeleckie Geodetów o Puchar Starosty Zambrowskiego odbyły się w miniony piątek, 4 października na terenie strzelnicy myśliwskiej w Czerwonym Borze. Do rywalizacji w strzelaniu z pistoletu wojskowego stanęło około 100 osób, w tym geodeci z Zambrowa, Łomży, Białegostoku, Sokółki, Wysokiego Mazowieckiego, Bielska Podlaskiego oraz kilka osób z poza województwa podlaskiego. Spotkanie uświetnił zespół KONTRAST oraz występ Bożeny Nowowiejskiej - byłej pracownicy Wydziału Geodezji Starostwa Powiatowego w Zambrowie. Turniej rozegrano z podziałem na trzy kategorie: panie, panowie i open. Osoby, które zajęły miejsca od pierwszego do trzeciego, zostały uhonorowane medalami, natomiast Puchary Starosty Zambrowskiego wręczono tylko najlepszym, stojącym na najwyższym miejscu podium. XIX Zawody Strzeleckie Geodetów o Puchar Starosty Zambrowskiego 2024 - WYNIKI: - Kategoria PANIE I miejsc