Młode piłkarki manualne związane z klubami z województwa lubelskiego zostały powołane do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata do lat 20, które odbędą się w Chinach. To Inga Trochimczyk z MKS-u Lublin, Lena Kępka z SPR-u Łukovii oraz Nina Smelcerz, która od nowego sezonu będzie grała w ekstraklasowej drużynie PGE MKS El-Volt Lublin.
Ponadto na liście rezerwowych znajduje się Iga Kuchczyńska z MKS-u Lublin
Młodzieżowa kadra 19-20 czerwca spotka się na konsultacji w Pruszkowie, a następnie wyjedzie do Chin. Turniej Polki rozpoczną 24 czerwca od meczu z Tunezją. Następnego dnia zagrają z Chińskim Tajpej, a 27 czerwca zmierzą się z Węgierkami.
AR
Fot. pixabay.com

1 tydzień temu












![Liga Narodów: Turcja pokonuje Chiny 3:0 w piątym meczu turnieju [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYSR6LBQRN029-C461.jpg)



