„MOSIRKI” zwycięstwem zakończyły sezon

1 godzina temu
Zdjęcie: „MOSIRKI” zwycięstwem zakończyły sezon


Piłkarki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie mają za sobą ostatnie spotkanie sezonu 2025/2026 w II lidze kobiet. Podopieczne Krzysztofa Skomry w pożegnalnym meczu zdobyły trzy punkty dzięki zwycięstwu nad Sokołem Kolbuszowa Dolna 5:2. W tabeli końcowej sezonu Lubartowianki zajęły ósme miejsce z dorobkiem 28 punktów.

W ostatniej, dwudziestej drugiej kolejce MOSiR Lubartów grał na własnym boisku z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Pojedynek, który był pożegnaniem z kibicami zakończył się zwycięstwem „Mosirek” 5:2. Na listę strzelczyń wpisały się: Iga Karpińska – dwa trafienia oraz Alicja Bijak, Kornelia Zając i Julia Michaluk – po jednym trafieniu.

W zakończonym sezonie Lubartowianki rozegrały 22 spotkania, z czego 8 zakończyło się zwycięstwami, 4 remisami, a 10 porażkami; bilans bramkowy 37-43. Zdecydowanie lepsze rezultaty panie piłkarki z Lubartowa odnotowały na własnym boisku – 6 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki; bilans bramkowy 25-14.

ig

Idź do oryginalnego materiału