MPGK- prośba o racjonalne korzystanie z wody

mogilno.pl 1 godzina temu
Zwracamy się z prośbą o racjonalne korzystanie z wody, szczególnie w godzinach największego poboru (około 17:00–22:00).
Idź do oryginalnego materiału