Muzyczne Powitanie Lata w Łęgu Przedmiejskim. Wyjątkowy wieczór pełen wakacyjnych dźwięków

1 godzina temu
W piątek, 3 lipca, Łęg Przedmiejski (gmina Lelis) stanie się lokalnym centrum wakacyjnej atmosfery. Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie serdecznie zaprasza mieszkańców oraz gości na wyjątkowe „Powitanie Lata”. To idealna okazja, aby na chwilę zwolnić bieg, usiąść, odp...
Idź do oryginalnego materiału