Nadnarwianka idzie na rekord

pultusk24.pl 2 godzin temu
Ósmy mecz sezonu a pierwszy w nowych koszulkach Nadnarwianka zaczęła słabo. Goście z Żuromina wykorzystali w 8 minucie kontrę i zdobyli bramkę. Do przerwy, mimo kilka ataków i przewagi gospodarzy, było 0-1. Trochę to zasługa sędziego, który nie zauważył faulu w polu karnym na Mateuszu Kaźmierczaku. Druga połowa to już inny mecz. Gospodarze zaatakowali mocniej i gwałtownie zaczęli dominować. W 51 minucie Mateusz Stępniewski wykorzystał błąd bramkarza i wyrównał wynik meczu. W 70 minucie Sebastian Czapa strzelił z karnego a kropkę na „i”, też z karnego w 90 minucie postawił Paweł Jabłoński. Pewne zwycięstwo 3-1 i Nadnarwianka ma osiem zwycięstw w ośmiu meczach sezonu.

W środę mecz pucharowy z Narwią Ostrołęka a za tydzień wyjazd do… Ostrołęki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu. Na naszym FB bramki a niedługo komentarz Eksperta Czarka