Następne trzy medale elbląskich kajakarzy w Bydgoszczy [ Sport ]

2 dni temu
Kolejne krążki dla Elbląga na kajakarskich Mistrzostwach Polski. Po piątkowych sukcesach, w sobotę Przemysław Korsak sięgnął po upragnione złoto, Julia Piasecka zdobyła srebro, a Mikołaj Kot wywalczył brązowy medal w finale K1 na 1000 metrów.
Idź do oryginalnego materiału