W dzisiejszym wydaniu magazynu „Nasza piłka” częściowo wychodzimy poza Zieloną Górę. Gościem programu jest Michał Grzelczyk – trener KP Świdnica, czyli mistrza A-klasy, grupy II i jednocześnie szkoleniowiec trampkarzy Lechii Zielona Góra, którzy w ubiegłym sezonie występowali jako młodszy rocznik pod szyldem TS-u Przylep. Rozmawiamy o minionym sezonie, przyszłości obydwu projektów, a także o mundialowych zmaganiach w Ameryce Północnej.
https://youtu.be/_4k-ijybY7w

1 dzień temu











![Bezczelnie ograł Mbappe. Chwilę później pożałował [WIDEO]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c2d5e707b59_82468238.jpg)




