Podopieczne trenerów Marcina Piotrowskiego, Aleksandry Olszewskiej i Mariusza Komorowskiego wygrały wszystkie spotkania fazy grupowej, pewnie zajmując pierwsze miejsce i awansując do grupy mistrzowskiej. Łomżynianki kolejno pokonały SP Mała 17:3, SP Białystok 21:4, SP Gorzów Wielkopolski 8:7 oraz SP Elbląg 10:2.
- Dziewczęta od początku turnieju realizują założenia taktyczne i pokazują ogromny charakter. Cieszy mnie nie tylko komplet zwycięstw, ale przede wszystkim sposób, w jaki walczą o każdą piłkę. Jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia celu, ale najważniejsze mecze dopiero przed nami - podkreśla trener Marcin Piotrowski.
W sobotę reprezentantki SP 4 rozegrały już pierwszy mecz grupy mistrzowskiej. Łomżyński zespół pewnie pokonał mistrza drugiej grupy SP Konin 11:3. W niedzielę gospodynie zmierzą się z drużyną z Łodzi, która zajęła drugie miejsce w grupie B.
Bez względu na wynik tego spotkania, łomżynianki mają już zapewniony udział

![APN CUP 2026 w Ostrołęce za nami! Dwa dni piłkarskich emocji [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/img_4225.jpg)















