Nowy bramkarz w pierwszoligowcu z Głogowa

radiowroclaw.pl 1 godzina temu
Nowym piłkarzem Chrobrego został Krzysztof Bąkowski, który do zespołu z Dolnego Śląska przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Lecha Poznań.
Idź do oryginalnego materiału