Załącznik do zarządzenia Nr 260/26 Prezydenta Miasta Zduńska Wola z dnia 28 sierpnia 2026 r.
OBWIESZCZENIE
[start]W sprawie podania do publicznej wiadomości wykazu nieruchomości stanowiącej własność Miasta Zduńska Wola, przeznaczonej do oddania w użyczenie.[koniec]
Na podstawie art. 35 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026r. poz. 399, 875 i 912), oraz Zarządzenia nr 260/26 Prezydenta Miasta Zduńska Wola z dnia 28 sierpnia 2026 r. w sprawie przeznaczenia do oddania w użyczenie nieruchomości gruntowej, Prezydent Miasta Zduńska Wola podaje do publicznej wiadomości, iż n/w nieruchomość została przeznaczona do oddania w użyczenie.
Niniejsze obwieszczenie podane jest do publicznej wiadomości
na okres 21 dni, tj. od dnia 28 sierpnia 2026 r. do dnia 18 września 2026 r.
|
Adres nieruchomości |
ul. 1 Maja nr 5-7 |
|
Nr księgi wieczystej |
SR1Z/00019466/9 |
|
Obręb |
26 |
|
Numer działki |
259/8 |
|
Powierzchnia [m2] |
5070 |
|
Opis nieruchomości |
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 5070 m2, ogrodzona, zabudowana wolnostojącym, dwukondygnacyjnym budynkiem użyteczności publicznej o funkcji usługowo-kulturalnej o pow. zabudowy 896 m2, z parkingiem i urządzonym placem zabaw, z dostępem do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Nieruchomość jest częściowo utwardzona kostką betonową (parking, teren przed głównym wejściem do budynku oraz ścieżki na placu zabaw) i częściowo porośnięta naturalną roślinnością (drzewa, krzewy i trawniki na terenie placu zabaw). Wyposażenie placu zabaw stanowią urządzenia przeznaczone dla dzieci oraz ławki. |
|
Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania |
Nieruchomość położona jest na obszarze, dla którego nie obowiązują ustalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. |
|
Informacja o przeznaczeniu do oddania w użytkowanie |
Nieruchomość przeznacza się do oddania w użyczenie na czas nieoznaczony, na rzecz Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli. |
Szczegółowe informacje można uzyskać w urzędzie Miasta Zduńska Wola w Biurze Gospodarki Nieruchomościami,
ul. Stefana Złotnickiego nr 13, pok. 420, tel. 43 825 02 13.
Sporządziła: Agnieszka Palma














![Ceny paliw od 4 września 2026: Rzeczywistość przerosła prognozy analityków! Orlen bije rekordy [Raport]](https://agroprofil.pl/cms/wp-content/uploads/2022/03/orlen_zmiany_limit.jpg)
