Obwodnica Ostrołęki coraz bliżej. Prezydent zdradził, kiedy może być gotowa [ZDJĘCIA]

1 godzina temu
Budowa obwodnicy Ostrołęki postępuje w dobrym tempie. Podczas sesji Rady Miasta prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski przekazał najnowsze informacje dotyczące tej kluczowej dla miasta inwestycji. Jak się okazuje, jest szansa, iż prace zakończą się jeszcze w tym roku.
Idź do oryginalnego materiału