Od miłośnika ciepła do mistrza świata. Przemek Furman z Raciborza podbił lodowy świat

8 godzin temu
Jeszcze niedawno unikał zimna, wybierał słońce, ciepło i saunę. Dziś mieszkaniec Raciborza, Przemek Furman, może pochwalić się tytułem mistrza świata w 24-godzinnym przebywaniu w temperaturze poniżej zera oraz wicemistrzostwem pierwszego na świecie lodowego reality show „Ice Game”. Jego historia pokazuje, iż choćby całkowity nowicjusz może osiągnąć wyniki, które wcześniej wydawały się niemożliwe.
Idź do oryginalnego materiału