Jeszcze niedawno unikał zimna, wybierał słońce, ciepło i saunę. Dziś mieszkaniec Raciborza, Przemek Furman, może pochwalić się tytułem mistrza świata w 24-godzinnym przebywaniu w temperaturze poniżej zera oraz wicemistrzostwem pierwszego na świecie lodowego reality show „Ice Game”. Jego historia pokazuje, iż choćby całkowity nowicjusz może osiągnąć wyniki, które wcześniej wydawały się niemożliwe.