Oficjalnie: Dawid Dulski następcą Chizoby

radiogorzow.pl 1 tydzień temu

Cuprum Stilon Gorzów ogłosił, iż nowym atakującym zespołu w przyszłym sezonie PlusLigi będzie Dawid Dulski.

24-letni atakujący to wychowanek IUKS Jedynki Poznań. W PlusLidze rozegrał 3 sezony w barwach Aluronu Warty Zawiercie, Norwida Częstochowa i Stali Nysa. W ubiegłym sezonie występował w lidze francuskiej w zespole Nice VB. W gorzowskiej drużynie Dulski ma zastąpić Brazylijczyka Chizobe, który odszedł do Japonii:

Idź do oryginalnego materiału