Bardzo dobrze zaprezentował się również Rafał Szymczyk. Srebrny medalista biegu na 100 metrów zdecydowanie poprawił swój rekord życiowy, uzyskując czas 11,88 s.
Brązowy medal w wieloskoku wywalczyła Aleksandra Dąbrowska. Zawodniczka poprawiła rekord życiowy aż o 57 cm, osiągając rezultat 10,19 m.
Na podium stanęli także:
Mateusz Komorowski - srebrny medal w skoku wzwyż (165 cm) oraz brązowy medal w wieloskoku (11,40 m),
Lena Baldachowska - srebrny medal w rzucie dyskiem (30,32 m),
Milena Karwowska - brązowy medal w skoku wzwyż (140 cm),
Natalia Kossakowska - brązowy medal w rzucie oszczepem.
Mistrzostwa województwa były jednym z etapów przygotowań do najważniejszej imprezy sezonu - Międzywojew

![APN CUP 2026 w Ostrołęce za nami! Dwa dni piłkarskich emocji [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/img_4225.jpg)















