Przez niespełna dwa miesiące ośrodek zdrowia w Zembrzycach nie będzie przyjmował pacjentów! Ci po pomoc lekarską muszą się teraz kierować do przychodni zdrowia w Śleszowicach. Dlaczego?
Jak się okazuje nie jest to absolutnie związane z problemami finansowymi, ale z remontem instalacji wodno-kanalizacyjnej prowadzonej w przychodni w Zembrzycach. Z tego powodu świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej od 22 czerwca do 14 sierpnia zamiast w przychodni w Zembrzycach będą realizowane w przychodni w Śleszowicach.
– W okresie od 29 czerwca do 14 sierpnia 2026 roku nastąpi przerwa w udzielaniu świadczeń z zakresu leczenia stomatologicznego oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej – poradni dla kobiet. Przychodnia zdrowia w Śleszowicach od 22 czerwca do 14 sierpnia 2026 czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Rozmowy telefoniczne wykonywane do przychodni w Zembrzycach będą automatycznie przekierowywane do przychodni w Śleszowicach. Zapotrzebowanie na leki można zgłaszać pod numerem telefonu 690 273 699 – informuje Urząd Gminy Zembrzyce.

3 godzin temu












