OSTRÓDA HEROICZNIE WYGRYWA W OLSZTYNIE. STOMIL-SOKÓŁ 2:3

ostrodanews.pl 3 godzin temu

Piłkarze Sokoła Ostróda odnieśli kolejne wyjazdowe zwycięstwo, pokonując rezerwy Stomilu Olsztyn 3:2, choć do przerwy przegrywali 0:2.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy zdominowali boisko. Ostródzianie mieli problem z przeprowadzaniem akcji, a Stomil wykorzystał ich błędy, zdobywając dwie bramki po stałych fragmentach gry. Trener Marek Śnieżawski musiał zareagować – zmiany w składzie i taktyce przyniosły efekt.

W drugiej połowie Sokół wziął się do roboty. W 60. minucie, po zaskakującej akcji, Adrian Wasiak trafia głową po dobitce i udało się złapać kontakt. Nagle gra nabrała tempa, ostródzianie poczuli wiatr w żagle. Nie minęło wiele czasu, a Mateusz Musiński wyrównał na 2:2. To nie był koniec emocji. Na kilka minut przed końcem spotkania, Filip Szymański zostaje sfaulowany w polu karnym. Rzut karny! Piłkę na jedenastym metrze ustawił Musiński – bezbłędnie! 87. minuta i 3:2 dla Sokoła!

Sędzia kończy spotkanie, a my wracamy z Olsztyna z pełną pulą. Pięć wyjazdowych zwycięstw to już wynik, którym można się chwalić!

Stomil II Olsztyn – Sokół Ostróda 2:3 (2:0)
Bramki dla Sokoła: Musiński (2), Wasiak