Partnerzy z Budapesztu odwiedzili Racibórz. Młodzi piłkarze rywalizowali w V4 Cup

4 dni temu
Ponad 20 młodych piłkarzy z węgierskiego BMC FC Zugló oraz liczna grupa kibiców i przedstawicieli samorządu partnerskiej dzielnicy Budapesztu gościła w Raciborzu podczas Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej V4 Cup. Wizyta była kolejnym elementem współpracy partnerskiej trwającej od 2008 roku.
Idź do oryginalnego materiału