Pendolino po raz pierwszy dotarło do Ustki

2 godzin temu
W sobotę, 27 czerwca, do Ustki po raz pierwszy przyjechał pociąg Pendolino. Najnowocześniejszy skład PKP Intercity będzie kursował do nadmorskiego kurortu przez całe wakacje, ułatwiając turystom dojazd między innymi z Bielska-Białej, Katowic, Warszawy i Tr
Idź do oryginalnego materiału