Wystartowały wakacje, a wraz nimi na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich pojawili się turyści. Pogoda zachęca do spędzania czasu nad wodą. Warto przestrzegać jednak podstawowych zasad bezpiecznego wypoczynku. W czasie upałów należy przede wszystkim pamiętać o noszeniu nakrycia głowy, regularnym nawadnianiu organizmu oraz ograniczaniu przebywania na słońcu. Apelujemy również, by nie wskakiwać gwałtownie do wody po […]
- Strona główna
- Pogoda lokalna
- Początek wakacji. Na Mazurach biało od żagli
Powiązane
Polecane
Jedna jaskółka: łańcuch rowerowy
4 godzin temu
Co za występ Fajdka. Najlepszy od czterech lat
20 godzin temu
Rowerowa przygoda w Lesie Kabackim
1 dzień temu

4 godzin temu
![Urokliwa Przystań pełna atrakcji. Goście nie kryli zachwytu [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/img_5342.jpg)



![Upalny weekend w Ostrołęce. Mieszkańcy szukają ochłody nad Narwią [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/728473677_1521455819482424_5832364669459214435_n.jpg)







