Ponad 30 stopni w sklepach Biedronka, klimatyzacji nie ma albo jest zepsuta. "Będziemy padać jak muchy"
2 godzin temu
- Strona główna
- Pogoda lokalna
- Ponad 30 stopni w sklepach Biedronka, klimatyzacji nie ma albo jest zepsuta. "Będziemy padać jak muchy"
Powiązane
Przepisy Babci Uli. Domowa lemoniada
2 godzin temu
Polecane
Co za występ Fajdka. Najlepszy od czterech lat
16 godzin temu
Rowerowa przygoda w Lesie Kabackim
1 dzień temu



![Świdnicki basen letni oblegany. W sobotę temperatura może sięgnąć 38 stopni Celsjusza [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Swidnica-basen-letni-2026.06.27-12.jpg)










