Porażka Startu na własnym parkiecie. Górnik zdecydowanie lepszy

Koszykarze Polskiego Cukru Start Lublin przegrali z Górnikiem Zamek Książ Wałbrzych 84:93 w meczu 3. kolejki ekstraklasy.

Rozczarowanie kibiców, bowiem Start przegrał i to w nienajlepszym stylu. Po pierwszej kwarcie lubelska drużyna wprawdzie prowadziła 31:26, ale potem inicjatywa należała już do gości, którzy utrzymywali kilkupunktową przewagę. W ostatniej kwarcie, na minutę i dwadzieścia pięć sekund przed zakończeniem rywalizacji, lubelski zespół zdołał zmniejszyć różnice do dwóch punktów, ale ostatnie sekundy meczu zdecydowanie należały do gości.

W ekipie Startu zawodziła przede wszystkim gra w defensywie, ale w ataku też momentami było słabo. Stąd jak najbardziej zasłużona porażka. Najwięcej, 23 punkty, zdobył Drame.

Drugi mecz przegrany z rzędu, druga porażka na własnym boisku. Polski Cukier Start Lublin – Górnik Zamek Książ Wałbrzych 84:93.

W następnym meczu Start 24 października zmierzy się na wyjeździe z GTK Gliwice.