Powiatowa Liga Oldbojów wystartowała

1 tydzień temu
W sobotę, 13 czerwca na boisku w gminie Tereszpol zainaugurowano Amatorską Powiatową Ligę Piłkarską Oldbojów 2026, rozgrywaną w formule ligi turniejowej.
Idź do oryginalnego materiału