Prosektorium ze Szpitala Południowego pod lupą śledczych. Chodzi o 20 kart zgonów
2 godzin temu
Zdjęcie: Szpital Południowy
W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Ursynów ruszyło śledztwo w sprawie fałszowania dokumentacji w Prosektorium Szpitala Południowego. Chodzi m.in. o podrobione podpisy oraz zaginioną pieczątkę.
- Strona główna
- Medycyna lokalna
- Prosektorium ze Szpitala Południowego pod lupą śledczych. Chodzi o 20 kart zgonów
Powiązane
Afera w Szpitalu Południowym wywołuje napięcia w KO
1 godzina temu
Uwaga kierowcy! Dojazd do szpitala utrudniony!
1 godzina temu
List intencyjny o współpracy sanepidu z żagańskim CUS
1 godzina temu
Polecane
Nie przegap tej daty. Setki złotych zostaną w portfelu
37 minut temu
Sprawa karty parkingowej. Radny skłamał
1 godzina temu
Komary nie są najgorsze. Te owady potrafią zabić krowę
1 godzina temu














