Prosektorium ze Szpitala Południowego pod lupą śledczych. Chodzi o 20 kart zgonów

2 godzin temu
Zdjęcie: Szpital Południowy


W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Ursynów ruszyło śledztwo w sprawie fałszowania dokumentacji w Prosektorium Szpitala Południowego. Chodzi m.in. o podrobione podpisy oraz zaginioną pieczątkę.
Idź do oryginalnego materiału