Puste trybuny i pytania o promocję lekkoatletycznych zmagań w Raciborzu

4 dni temu
– Odkryłam przypadkiem, iż w Raciborzu odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich U20. Stadion był pusty, powiem szczerze. Zapytałam znajomą zajmującą się lekkoatletyką, która też nie wiedziała – podniosła temat radna Magdalena Kusy (Silny Racibórz).
Idź do oryginalnego materiału