Pyrys-Bud Ostrołęka mistrzem Polski. Złoto w kategorii +65 i nagroda dla Wiesława Idzikowskiego
2 godzin temu
- Strona główna
- Sport lokalny
- Pyrys-Bud Ostrołęka mistrzem Polski. Złoto w kategorii +65 i nagroda dla Wiesława Idzikowskiego
Powiązane
Jutro startuje Krzemionka Cross! Zmiana godzin startu!
55 minut temu
Polecane
Trivium roznieśli Progresję! [relacja]
2 godzin temu




![Zagrali o puchar posła Grabowskiego. Triumf Korony! [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/collage_8-0.jpg)
![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24.jpg)




![Mundial 2026: Argentyna - Jordania. O której i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]](https://i.iplsc.com/-/000MYQJFI0HGSNVG-C461.jpg)



![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202.jpg)
