Pyrys-Bud Ostrołęka mistrzem Polski. Złoto w kategorii +65 i nagroda dla Wiesława Idzikowskiego

2 godzin temu
Pyrys-Bud Ostrołęka zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Masters w kategorii +65, pokonując Starą Gwardię Wrocław. Wiesław Idzikowski został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.
Idź do oryginalnego materiału