Zagrali o puchar posła Grabowskiego. Triumf Korony! [ZDJĘCIA]

1 godzina temu
W sobotę odbył się turniej piłki nożnej dla chłopców z rocznika 2015 o Puchar Posła na Sejm RP Marcina Grabowskiego. Młodzi piłkarze rywalizowali w emocjonujących meczach, a najlepsza okazała się Korona Ostrołęka.
Idź do oryginalnego materiału