Sandecja rozpoczęła przygotowania. Remis z Hutnikiem Kraków na inaugurację sparingów

1 godzina temu
Sandecja rozpoczęła letnie przygotowania od remisu z drugoligowym Hutnikiem Kraków. W pierwszym meczu kontrolnym nowosądeczanie dwukrotnie trafili do siatki, a szansę zaprezentowania się otrzymali również zawodnicy testowani i piłkarze akademii.
Idź do oryginalnego materiału