W poniedziałek, 29 czerwca, na odcinku ul. Kamieńskiego (Dzielnica XIII Podgórze) rozpoczną się prace przy rozbudowie fragmentu tej ważnej arterii. Inwestycja jest realizowana przez inwestora prywatnego na podstawie art. 16 Ustawy o dogach publicznych, pod nadzorem inwestycyjnym Zarządu Dróg Miasta Krakowa.