Poważny problem z wodą u naszych sąsiadów w województwie podlaskim. W sąsiadującej z naszym regionem gminie Kolno sanepid całkowicie zakazał spożywania wody z wodociągu „Kumelsk”. Badania laboratoryjne wykazały, iż w sieci pojawiły się niebezpieczne bakterie Clostridium perfringe...