Wiemy, kto będzie dyrektorem połączonych szpitali z Bolesławca i Zgorzelca. Bez niespodzianki

radiowroclaw.pl 1 godzina temu
Kamil Barczyk zostanie dyrektorem nowo powstałego Wielospecjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej „Bolesławiec-Zgorzelec”. Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs na szefa placówki.
Idź do oryginalnego materiału