Sokołowianki odpadły z play-off...

zyciesokolowa.pl 1 tydzień temu

Nie będzie trzeciego meczu pomiędzy Wisłą a MPKK Sokołów S.A. Nasze koszykarki przegrały drugie spotkanie, choć w pewnym momencie prowadziły już choćby różnicą czternastu punktów. Po pierwszej, bardzo wyrównanej kwarcie, prowadziły Sokołowianki 18:16, a kiedy w drugich 10 minutach przewaga naszych pań zaczęła powoli, ale systematycznie rosnąć, wydawało się, iż jest szansa na wygranie spotkania. Do przerwy podopieczne Marcina Grockiego wypracowały sobie dziewięciopunktową przewagę (37:28). Kiedy zaledwie po niecałych 180 sekundach trzeciej odsłony koszykarki MPKK Sokołów S.A. prowadziły już 44:30, mało kto chyba przypuszczał, iż biorąc pod uwagę klasę Sokołowianek, gospodynie są jeszcze w stanie zniwelować taką przewagę. Niestety od tego momentu nasza drużyna stanęła, a Krakowianki rzuciły 14 punktów z rzędu, doprowadzając do remisu 44:44. Ostatecznie przed ostatnią kwartą prowadziliśmy jeszcze 50:47 i o wszystkim miała zadecydować finalna odsłona. W niej trwała zażarta walka punkt za punkt, ale to miejscowe zachowały więcej zimnej krwi i zwyciężyły 68:65, zapewniając sobie tym samym awans do finału play-off. Dodajmy jeszcze, iż najwięcej punktów w dzisiejszym